OШ "НАДА ПОПОВИЋ"

ОНИ СУ НАЈБОЉИ!!!

2017/18 Одлуком Наставничког већа Јања Крстић изабрана је за Светосавског ученика и ученика генерације наше школе.

2016/17 Одлуком Наставничког већа Никола Милосављевић изабран је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2015/16 Одлуком Наставничког већа Јована Динић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2014/15 Одлуком Наставничког већа Бојана Ћосовић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2013/14 Одлуком Наставничког већа Мина Церовић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2012/13 Одлуком Наставничког већа Лука Церовић ученик 8/2 предложен је за Светосавског ученика и за награду Фонда за подстицање и развој младих талената града Крушевца.