OШ "НАДА ПОПОВИЋ"

04.10.2018.

МОДНА РЕВИЈА "РЕЦИКЛИРАЈ ПО СВОЈОЈ МЕРИ"
         Наши креативни малишани данас су попут правих манекена понели своје креације. Својим добрим расположењем и осмехом улепшали су и учинили другачијом недељу која је посвећена искључиво њима - Дечију недељу.
Том приликом, најбоље креације и манекени награђени су дипломама.

03.10.2018.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА!

Лична карта

Поводом Дечије недеље реализована је креативна радионица ,,Рециклирај по својој мери". Радионицу је водила наставница ликовне културе, Биљана Бајовић уз подршку наставнице музичке културе, Слађане Ђокић, а креатори су били ученици од 5.до 8.разреда. Овом приликом позивамо све заинтересоване да увеличају модну ревију и креације наших малишана својим присуством.
          Модна ревија ,,Рециклирај по својој мери", одржаће се у четвртак, 04.10.2018.године, у 17:30 часова у холу ОШ ,,Нада Поповић''.
          Најбоље креације очекују дипломе и награде!

17.09.2018.

EKO KAМП "ОТКРИЈМО ЈАСТРЕБАЦ"

Лична карта

На Еко кампу "Откријмо Јастребац", који се одржао 14. и 15. септембра 2018. године, учествовало је 16 ученика шестог и осмог разреда наше школе и један наставник екокоординатор. Ради се о ученицима који постижу запажене резултате на такмичењима, првенствено из природне групе предмета. То су: Алекса Микић 8/6, Александар Милосављевић 8/4, Лазар Зајић 8/3, Лазар Марковић 8/3, Ања Ковачевић 8/1, Емилија Здравковић 8/1, Анђела Станојловић 8/3, Лана Милићевић 8/2, Александар Миленковић 8/2, Теа Зипаловић 6/1, Сара Виријевић 6/1, Евгенија Марковић 6/5, Лука Пашић 6/5, Лука Живковић 6/5, Нађа Милетић 6/5. Ученике је пратила Ирена Миљковић, наставник биологије и екокоординатор. У дводневном Еко кампу ученици су били у прилици да кроз шетњу и разгледање упознају природне лепоте планине Јастребац. Такође, имали су прилику да се кроз пар презентација еколошки едукују, као и да учествују у организованим радионицама на тему Екологије и заштите животне средине.

03.09.2018.

Oд школске 2018/2019. године, наша школа је званично увела употребу ЕЛЕКТРОНСКОГ ДНЕВНИКА. Сви наставници су стручно обучени за коришћење овог иновативног програма, тако да сада наставници школску администрацију, свакодневну евиденцију о одржаним часовима и ваннаставним активностима, школске обавезе, бележење оцена, изостанака, воде у дигиталном облику, обезбеђујући на тај начин себи више времена да се посвете раду са ученицима.