OШ "НАДА ПОПОВИЋ"

НАЈУСПЕШНИЈИ

ОНИ СУ НАЈБОЉИ!!!

onisunajbolji

2018/19. Одлуком Наставничког већа Лазар Марковић изабран је за Светосавског ученика.

2017/18. Одлуком Наставничког већа Јања Крстић изабрана је за Светосавског ученика и ученика генерације наше школе.

2016/17. Одлуком Наставничког већа Никола Милосављевић изабран је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2015/16. Одлуком Наставничког већа Јована Динић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2014/15. Одлуком Наставничког већа Бојана Ћосовић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2013/14. Одлуком Наставничког већа Мина Церовић изабрана је за Светосавског ученика и за ученика генерације наше школе.

2012/13. Одлуком Наставничког већа Лука Церовић ученик 8/2 предложен је за Светосавског ученика и за награду Фонда за подстицање и развој младих талената града Крушевца.